محصولات نمایندگی مجاز htc

محصولات نمایندگی مجاز htc دراین بخش از سایت معرفی و بررسی می شوند . شرکت اچ تی سی در سال ۱۹۹۷ در تایوان تأسیس شد . این شرکت هم ‌اکنون با بیش از دوازده هزار کارمند در زمینه ساخت تلفن ‌های همراه هوشمند فعالیت می ‌کند. موبایل ‌هایی که این شرکت تولید میکند دارای سیستم ‌عامل اندروید ، ویندوز موبایل ، ویندوز فون و برو موبایل (Brew Mobile) هستند .

شرکت اچ تی سی از جمله شرکت هایی است که در سی سال اخیر  در زمینه ی صنعت موبایل پیشرفت بسیاری داشته و خیلی سریع  به عنوان یکی از  غول های بازار موبایل  تبدیل شده است . این شرکت با روی آوردن به گوشی های اندرویدی توانست مشتریان بسیاری را جذب کند .

کارشناسان مرکز تعمیرات اچ تی سی علاوه بر معرفی محصولات  به تعمیر محصولات اچ تی سی در دو واحد اعم از تعمیرات موبایل اچ تی سی و تعمیرات تبلت اچ تی سی می پردازند. لازم به ذکر است ، پروسه ی تعمیر به صورت حرفه ای زیرنظر اساتید  مجرب این حوزه انجام می گردد .

محصولات نمایندگی مجاز htc
گوشی اچ تی سی Wildfire X

گوشی اچ تی سی Wildfire X

گوشی اچ تی سی مدل Desire 10

گوشی اچ تی سی مدل Desire 10

اچ تی سی دیزایر 12s

اچ تی سی دیزایر 12s

اچ تی سی دیزایر 12 پلاس

اچ تی سی دیزایر 12 پلاس

اچ تی سی U12 life

اچ تی سی U12 life

اچ تی سی U12+

اچ تی سی U12+

گوشی HTC One M8

اسمارت فون HTC One M8

گوشی‌ اچ تی سی 10 Evo

گوشی‌ اچ تی سی ۱۰ Evo

انواع محصولات

 به طور کلی، محصولات نمایندگی مجاز htc شامل موارد زیر می باشد :

  • کامپیوتر جیبی
  • تبلت
  • گوشی

معرفی محصولات نمایندگی مجاز htc

کادر مجرب نمایندگی اچ تی سی به منظور معرفی محصولات نمایندگی مجاز htc به ارائه ی این بخش مبادرت ورزیده اند . مهمترین هدف ما از گردآوری و تهیه ی این مطلب جلب رضایت و خرسندی کاربران و احترام به حقوق مشتریان محترم می باشد . مهندسین نمایندگی مجاز htc از طریق ارائه مشخصات فنی به بررسی ویژگی های دستگاه مورد نظر می پردازند . خاطرنشان می سازیم ، جهت به روز شدن اطلاعات شما کاربر فرهیخته به توضیح و شرح کاملی از مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه  می پردازیم.

نمایندگی htc با ارائه ی این مطلب به دنبال تحقق یک هدف می باشد و آن عبارت است از اینکه بتوانیم بصورت کاملا واضح به تعریف دستگاه مربوطه بپردازیم . ضمنا ، پس از این مرحله تکنسین ها  و متخصصین ما به اعلام نقاط قوت و ضعف هر محصول اقدام می نمایند . همچنین فروشگاه مرکزی اچ تی سی خدمات فروش محصولات را به کاربران ارائه می نماید.  بدیهی است با ارائه ی این خدمت از سوی نمایندگی htc کاربران و افرادی که تمایل و قصد خرید دارند می توانند به صورت آگاهانه و با دیدی باز دست به انتخاب بزنند . جهت مطالعه ی مشخصات فنی محصولات اچ تی سی ما را همراهی نمایید.

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+