تعمیر بلوتوث گوشی اچ تی سی

تعمیر بلوتوث گوشی اچ تی سی ، از جمله خدماتی است که در مرکز تعمیر موبایل اچ تی سی ارائه می گردد . این مرکز ، با تجهیزات پیشرفته ، تخصصی ترین خدمات تعمیراتی را به کاربران خود ارائه می دهد . عملیات تعمیر ، توسط مهندسین زبده و کارکشته انجام می پذیرد . گفتنی است که در واحد تعمیر بلوتوث گوشی اچ تی سی ، کلیه ی خدمات دارای گارانتی معتبر می باشند .

تعمیر بلوتوث گوشی اچ تی سی

نکات اصلی در تعمیر بلوتوث گوشی اچ تی سی

تعمیر بلوتوث گوشی اچ تی سی ، از حساسیت بالایی برخوردار است . به همین دلیل این کار نیاز به تخصص و تجربه ی بسیار بالایی دارد . متخصصین ما در واحد تعمیرات بلوتوث گوشی اچ تی سی ، با تکیه بر دانش و تجربه ی بالای خود در این زمینه ، اقدام به ترمیم بلوتوث گوشی شما می نمایند . در این واحد ، ابزار مدرن و پیشرفته ای جهت انجام تعمیرات ، مورد استفاده قرار می گیرد .

توصیه می کنیم در صورت خرابی بلوتوث ، گوشی خود را به هیچ وجه به تعمیرکاران غیر مجاز نسپارید ؛ این مراکز با هدف کسب سود بیشتر ، ممکن است دستگاه شما را متحمل خرابی های بیشتر نمایند . در ادامه به بررسی نکاتی در مورد تعمیرات بلوتوث گوشی htc می پردازیم .

چرا بلوتوث کار نمی کند ؟

کارنکردن بلوتوث ، ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشد . طبق نظر کارشناسان مرکز تعمیر بلوتوث گوشی اچ تی سی ، دو عامل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری ، می تواند دلیل اصلی مختل شدن عملکرد بلوتوث گوشی باشد . این مژده را به شما کاربران گرامی می دهیم که تکنسین های این مرکز ، با بهره گیری از دانش بالا در زمینه تعمیرات ، ارائه دهنده ی کلیه خدمات تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری بلوتوث گوشی اچ تی سی شما می باشند .

دلایل نرم افزاری

دلایل نرم افزاری نیز می تواند موجب کار نکردن و یا بد کار کردن بلوتوث گوشی باشد . چنانچه دستگاه اندرویدی شما ، از اندروید نسخه ی ۴٫۲٫۲ و یا نسخه های پایین تر پیروی کند ، حتی در صورت تجهیز به بلوتوث نسل چهار ، ارتباط با سایر دستگاه های دارای بلوتوث نسل ۴ ، دچار مشکل خواهد شد . در این شرایط ، با آپدیت سیستم عامل دستگاه ، ارتباط بلوتوث به خوبی برقرار می گردد . جهت ارتقاء نسخه ی اندروید گوشی خود می توانید به واحد تعمیر بلوتوث گوشی اچ تی سی مراجعه نمایید .

دلایل سخت افزاری

 طبق اطلاعاتی که کارشناسان واحد تعمیر بلوتوث گوشی اچ تی سی در اختیار ما گذاشتند ، گوشی ها و تبلت های جدید ، از نسخه های به روز تر بلوتوث ( مثل بلوتوث ۴ به بالا ) بهره می برند . چنانچه دستگاه شما قدیمی تر باشد ، قادر به برقراری ارتباط از طریق بلوتوث با دستگاه های جدید نخواهد بود . باتوجه به اهمیت این مشکل ، امروزه شاهد عرضه ی گوشی هایی در بازار هستیم که با بهره گیری از دو ارتباط رادیویی بلوتوثی ، امکان برقرای ارتباط با دستگاه های جدید و قدیمی را برای کاربران ، مهیا می سازند .

 دلایل مربوط به پروفایل ارتباطی

پروفایل ارتباطی ، محیطی است که ارتباط دو دستگاه با یکدیگر را ممکن می سازد . البته این محیط باید با هر دو دستگاه ، همخوانی داشته باشد . به عنوان مثال ، شما نمی توانید یک ماوس بلوتوثی را به دوربین دیجیتال مجهز به بلوتوث وصل کنید ، چرا که ماوس و دوربین دیجیتال ، هیچ تناسب محیطی با یکدیگر ندارند و نمی توانند در یک محیط ارتباطی مشترک ، به تبادل اطلاعات بپردازند . جالب است بدانید که این امکان وجود دارد که تلفن همراهتان را به راحتی به هدست بی سیم خود وصل کنید ؛ هردوی این دستگاه ها ، از پروفایل هندزفری پشتیبانی کرده و توانایی برقراری ارتباط در این محیط مشترک را دارند .

عیب یابی صحیح

بسیار مهم است که گوشی یا تبلت اچ تی سی شما ، به شکل صحیح عیب یابی شود . چنانچه دستگاه شما به صورت ناقص و یا اشتباه ، فرایند عیب یابی را بگذراند ، روند تعمیر آن نیز با خطا همراه خواهد بود ؛ در نتیجه تضمینی برای بازگشت آن به حالت اولیه وجود نخواهد داشت . فرایند عیب یابی در مرکز تعمیر بلوتوث گوشی اچ تی سی ، توسط مهندسین ارشد این مرکز انجام می گیرد ؛ لذا کاربران محترم می توانند از صحت انجام تعمیرات دستگاه خود ، اطمینان کامل داشته باشند .

خدمات تخصصی مرکز تعمیر بلوتوث موبایل htc

  • حل مشکل نرم افزاری بلوتوث در مرکز تعمیر بلوتوث گوشی اچ تی سی
  • ارتقاء سیستم عامل تبلت و گوشی اچ تی سی
  • ارائه ی گارانتی برای کلیه ی خدمات مرکز تعمیرات بلوتوث موبایل اچ تی سی و …
  • عیب یابی تخصصی نقص بلوتوث گوشی اچ تی سی
  • رفع خطاهای کارکردی بلوتوث گوشی اچ تی سی
  • تعمیر سخت افزاری بلوتوث موبایل اچ تی سی

نمایندگی اچ تی سی و واحدهای تعمیر اچ تی سی

نمایندگی اچ تی سی وظیفه ی فروش و ارائه ی خدمات پس از فروش کلیه ی محصولات اچ تی سی را بر  عهده دارد. مدیریت این مرکز به منظور ارائه ی خدمات هرچه با کیفیت تر در زمینه ی فروش و تعمیرات محصولات اچ تی سی ، اقدام به پارت بندی این نمایندگی کرده است. در هرکدام از این پارت های مجزا، خدمات مربوط به یک محصول ارائه می شود. کارشناسان ویژه ی هرپارت ، با در اختیار داشتن پیشرفته ترین تجهیزات حوزه ی کاری خود ، اقدام به ارائه ی خدمات تخصصی مربوط به همان واحد می کنند.

اساس کار کلیه ی کارکنان واحدهای مختلف نمایندگی htc ، جلب رضایت شما مشتریان گرامی بوده و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود . لازم به یادآوری است که کلیه ی خدمات مربوط به فروش و تعمیر محصولات شرکت اچ تی سی در این مرکز ، با گارانتی ارائه می شود. در صورتی که مایل هستید خدمات ما را در واحدهای تعمیرات اچ تی سی مطالعه نمایید.

هنگ کردن گوشی اچ تی سی
تعویض ال سی دی گوشی اچ تی سی

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+